Прием по предварительной записи по тел.:

Механізм дії психотерапії

Для того, щоб зрозуміти механізм дії психотерапії, розглянемо відразу механізм розвитку хвороби. Найголовнішою в організмі людини є нервова система. Вона контролює, регулює і керує роботою всіх органів і систем, а також відповідає за всі наші думки, почуття, настрій, емоції. Нервова система керує роботою організму, як диригент керує оркестром .Вона, як комп'ютер, обробляє інформацію, що надходить провідними шляхами від кожного органу, і надсилає імпульс, задаючи йому ритм роботи.

Стрес порушує узгоджену роботу як усіх відділів нервової системи (внутрішньосистемний вплив), так і нервової системи з виконавчими органами інших систем.

Можна виділити стрес щоденний, що вже став звичним, і стрес, викликаний глибоким важким психоемоційним потрясінням. «Підступність» першого виду стресу у цьому, що людина не сприймає його як щось небезпечне для здоров'я і не надає йому значення. Як перший, так і другий вид стресу залишає в підсвідомості патологічне вогнище збудження, яке довгий час цілодобово перевантажує центральну нервову систему.

Внаслідок цього виникають різні захворювання, які бувають декількох видів:

Див. хвороби, які лікує лікар-психотерапевт

Психотерапевтичний метод доктора Савчука трьох, чотирьох, п'ятиразового наведення на лікування: ВСД (соматоформної дисфункції вегетативної нервової системи); панічних атак; алкоголізму, ігроманії; заїкання; енурезу і інших неврозів і станів — це дуже потужна та найефективніша авторська методика, яка впливає на підсвідомість людини. Суть методики полягає в тому, що в процесі лікувального сеансу одночасно і по черзі працюють один або два гіпнологи, а також у цей час застосовується спеціально розроблена одна або кілька фонограм та деякі гіпнотичні паси.

Індивідуально підібрані лікувальні навіювання проникають прямо в підсвідомість, закріплюються і пацієнт одужує. Це найпотужніший спосіб перемикання домінанти.

Проголосовало: 2 | Средняя оценка: 5 из 5
Оцените статью: